SVATEBNÍ DEN

Svatba je důležitý den v životě. Zanechává v nás nezapomenutelné vzpomínky. Oči všech přítomných se budou obracet především k nevěstě a ženichovi. Proto je důležitý výběr svatebních  šatů a především svatebního účesu, které   by měli spolu stylově ladit. Při výběru závisí na typu klientky.

Módní svatební účesy se jako každé jiné účesy mění, mezi stále aktuální účesy však patří ty, jež jsou doplněné perličkami, peříčky,  stuhami či štrasovými korunkami. Zde je volba především  na klientce, jejím požadavkům a doladění detailů po konzultaci a zkoušce s kadeřnicí. Tak tedy již stačí jen kontaktovat naší kadeřnici, která se Vám bude věnovat a splní Vaše přání.

Rovněž je třeba věnovat pozornost Vaší pleti. Nabízíme ošetření pro každý typ pleti. Klientkám věnujeme maximální pozornost. Konzultace zdarma.

Užijte si svůj velký den, hodně štěstí a dobrou volbu.

 

SVATEBNÍ DORTY, CUKROVÍ, LAHŮDKY

Součástí svatebních příprav je výběr svatebního dortu a svatební cukroví. Svatební dort patří mezi tradiční symboly svatby. Svatební dort by měl ladit se stylem celé svatby. V nabídce našich cukrářů najdete jak tradiční svatební dorty, tak i svatební cukroví a  minizákusky, které navrhneme k tématu Vaší svatby.

Chcete-li využít služeb našich cukrářů při výběru svatebního dortu a lahůdek, kontaktujte nás. Zvolíme design svatebního dortu, barvu, příchuť, dozdobení apod.

Více info na tel. 777 951 095

Staňte se našimi fanoušky na facebooku: Salon Celeste – Beauty salon & Hair studio

images (1)e7ff54912b_75065644_o2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ PROSTORY-nahlédněte zde!